Motoyek موتویک
آخرین اخبار خودرو را اینجا جستجو کنید.
You Can Serch End Of Report Car

شاسی‌بلند ارزان‌قیمت بائوجون 510

حدود دو و نیم سال پس از معرفی شاسی‌بلند کوچک 510 در بازار چین، کمپانی بائوجون اولین عمل جراحی مهم روی این خودرو را انجام داده است.


مهم‌ترین تغییر رخ داده جایگزین گیربکس دستی اتوماتیک شده با نمونه‌ای CVT است. گیربکس جدید با همان پیشرانه‌ی 1.5 لیتری تنفس طبیعی همراه شده اما این پیشرانه نیز کمی اصلاح شده و قدرت و گشتاور کمتری دارد. قدرت و گشتاور این پیشرانه هم‌اکنون برابر با 105 اسب بخار و 135 نیوتون متر است درحالی‌که خروجی و گشتاور بائوجون در مدل قبل از فیس لیفت به ترتیب 111 اسب بخار و 147 نیوتون متر بوده است.


بائوجون می‌گوید این گیربکس با حالت‌های رانندگی استاندارد، اکونومی و اسپورت عرضه شده است. به لطف تغییرات نسبت صورت گرفته در گیربکس، شتاب گیری و کاهش سرعت این خودرو با نرمی و راحتی بیشتری انجام می‌شود. همچنین گیربکس CVT باعث کاهش قابل‌توجه مصرف سوخت شده هرچند اشاره‌ای به میزان آن نشده است.


جوینت ونچر بائوجون که حاصل همکاری جنرال موتورز و سایک موتور چین است بهبودهایی را نیز در کابین این شاسی‌بلند اعمال کرده و فضای آرام تری به وجود آمده است. بائوجون به منظور کاهش صدای کابین از متریال آکوستیک در 34 نقطه‌ی خودرو استفاده کرده و همچنین شیشه‌ی جلو نیز با شیشه‌ی ضد صدایی همراه شده و پنجره‌ها نیز ضخیم‌تر از قبل هستند. مهندسان این شرکت همچنین از کاهش صدای تولیدی فیلتر هوا، اگزوز و سیستم تهویه مطبوع اطمینان حاصل کرده‌اند.
بائوجون 510 فیس لیفت در دو تریم عرضه شده و قیمت آن‌ها به ترتیب 10750 و 12050 دلار می‌باشد. این شاسی‌بلند ساب کامپکت یکی از پرفروش‌ترین محصولات کمپانی بوده و از زمان معرفی در فوریه 2017 تاکنون حدود 800 هزار دستگاه از آن به فروش رفته است.
تاریخ : 1398/05/16     نویسنده : mehran

نظرها

نام :


طراح سایت : www.motoyek.ir